Naše výroba

Ingredience a výroba

Spojili jsme ty nejlepší přírodní BIO ingredience s aktivními látkami z konopí a podařilo se nám vytvořit revoluční přípravky v péči o pleť. 100% přírodní bez chemických látek, barviv a konzervantů. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, vegetariány i vegany* (*kromě Lip Treatment a Vysoce regenerační masti). Kosmetika CANNOR se vyznačuje neobyčejnou účinností a vysokou regenerační schopností díky velkému množství účinných látek (CBD) , vitamínů, minerálů a antioxidantů.

 

Osm předností značky CANNOR

-CANNOR je síla přírody sestavená na míru vaší pokožce.

 

-CANNOR je česká firma. Její produkty se vyrábějí ručně ve skvěle vybavené laboratoři v Plzni.

 

-Veškeré receptury jsou unikátně navržené na základě dlouholetých zkušeností a studií farmaceutické specialistky, která je součástí týmu a dohlíží na výrobu každého z produktů.

 

-Za účinností kosmetiky CANNOR stojí vysoký obsah extraktu z léčivého konopí – aktivní látka Cannabidiol (CBD). Ta zpomaluje buněčné stárnutí, regeneruje buňky a hojí onemocnění kůže.

 

-V dnešní době rychlých konvenčních produkcí se odlišujeme také tím, že každá z lahviček CANNOR je nabitá čistotou a živou silou rostlinných ingrediencí. Například tajemství CANNOR pleťového elixíru se skrývá v jedinečném složení, díky němuž se vstřebává do hlubších vrstev pokožky, a tím zcela přirozeně pracuje s biologickými procesy těla každého z nás.

 

-Jelikož kosmetika CANNOR neobsahuje žádné syntetické složky, umělé parfemace ani parabeny, hodí se pro nejcitlivější pokožku všech věkových kategorií.

 

-Zachováváme úctu k přírodě, a proto balíme jen do nezbytně nutných obalových materiálů a naše produkty nejsou nikdy testovány na zvířatech.

 

-Záleží nám na tom, aby uživatelé CANNOR vždy dostávali výrobky, které jim budou maximálně a komplexně prospívat. Proto jim poskytujeme i odborné poradenství, jak o pokožku správně pečovat, aby byla zdravá a krásná. Zakoupením produktu tudíž naše spolupráce nekončí, naopak.

cannor.cz , přírodní konopná kosmetika, léčivá kosmetika s CBD, konopná mast'
cannor.cz , přírodní konopná kosmetika, léčivá kosmetika s CBD, konopná mast-

Jen ty nejkvalitnejsi suroviny

V naší laboratoři najdete jen ty nejkvalitnější suroviny, rostlinné výtažky, extrakty, rostlinné a éterické oleje, abychom zajistili tu  nejvyšší kvalitu všech produktů. Některé z rostlinných olejů, jedná se především o arganový, mandlový a konopný, si dovážíme přímo od výrobců, kde pravidelně kontrolujeme jejich bio kvalitu. Složení všech produktů je vysoce kvalitní, jednoduché, přesto maximálně účinné. Každá z lahviček Cannor obsahuje sílu rostlinných ingrediencí, které pro Vás zpracováváme ručně s maximální možnou pečlivostí.

 

 

Co říkají naši zákazníci?

S Cannorem jsem velice spokojená, na cesty nemusíte tahat spoustu kosmetických prostředků, stačí jen olej jak na pleť (je po něm krásně hebká a nezůstává mastná), tak na odličování, odlíčí krásně i voděodolnou řasenku. Balzám se mi osvědčil na dovolené u moře, jako péče při slunečním ekzému, naprosto úžasný. Cannor můžu jen doporučit, naprosto skvělá čistě přírodní kosmetika dělaná ze srdce a s láskou.

Na tuhle kosmetiku už nedám dopustit. Díky peelingu mám nejdravější pleť, co jsem kdy měla. Navíc už ani nepotřebuju používat jakýkoliv jiný krém navíc, protože pleť krásně hydratuje a čistí. Po konopné masti s CBD, kterou používám na hojení tetovaní, je kůže zdravá během pár dní. Malý plzeňský zázrak. Za mě jednoznačně 10/10!

Z Cannoru jsem nadšená! Za tu chvilku co používám olej na pleť, jsou už teď vidět výsledky a zmírňuje se akné a pleť je, myslím, moc spokojená. A i další produkty jsou skvělé!

Váš košík