O nás

„Buďte krásná, sebevědomá, laskavá a vždy si dopřejte to nejlepší.“

Společnost Cannor se zabývá vývojem a výzkumem čistě přírodních složek (rostlinných olejů, bylin, extraktů…) v kombinaci s vysokým obsahem účinných látek z rostlin konopí, kannabinoidů CBD. Významně se podílí na neustálých inovacích a posouvá svůj vývoj kupředu a to od samotného pěstovaní rostlin, výzkumu a výroby unikátních funkčních produktů. Klíčem je zachovávat ve výrobcích Cannor aktivitu používaných ingrediencí s maximální možnou vstřebatelností, společně s příznivým vlivem na lidský organismus. Vše probíhá za vedení zkušené farmaceutky, která vytváří receptury výrobků a podílí se i na výrobě samotné.

 

Prvotním cílem Vladimíra Pažítky bylo vytvoření běžné konopné kosmetiky a rozšíření povědomí o léčivých účincích konopí. Tato myšlenka nabrala nový směr po té, co se do týmu přidala milovnice zdravého životního stylu Adel Voráčková. Díky jejímu působení začal vznikat zcela nový koncept čistě přírodních a přesto maximálně účinných receptur s garancí nejvyšší možné kvality a pravosti všech používaných ingrediencí. Zkrátka něco, co samotné Adel na trhu s přírodní kosmetikou stále chybělo. Podařilo se! Jsme česká firma, která se v době masových automatizovaných výroben odlišuje precizní ruční výrobou. Večer spokojeně usínáme s vědomím, že každý den pro vás děláme vše tak, jak nejlépe umíme.

Každý náš zákazník si může být naprosto jistý čistě přírodním portfoliem přípravků. Dodatky pod čarou u nás rozhodně nehledejte! Samozřejmostí je i pomoc s výběrem produktů a možnost se na nás kdykoli obrátit. Odesláním objednávky naše spolupráce nekončí, právě naopak.

A protože kosmetika nemá těšit jen tělo, ale také duši, obohatil naši nabídku nádherně voňavý relaxační sprej, který se velmi záhy stal miláčkem zákazníků.

 

 

 

 

 

 

cannor.cz , cannorcz, cannor

Vladimír Pažítka, výkonný ředitel,

ale také marketingový manažer 

„Jak se zrodil Cannor? Původně jsem chtěl vytvořit běžnou konopnou kosmetiku a rozšířit povědomí o léčivých účincích konopí. Představoval jsem si výrobu v Česku s exportem do zahraničí, jelikož jsem mimo rodnou vlast několik let pobýval. Potřeboval jsem někoho, kdo by mi tuto myšlenku pomohl zrealizovat, a potkal jsem Adel. Po výborných ohlasech na produkty, které vytváří, jsem si začal uvědomovat, že se léčivé konopí do přípravků dá zapracovat mnohem účinněji a šetrněji, když se použijí správné kombinace přírodních rostlinných olejů a másel. Takové produkty pak mohou hezky vypadat, příjemně vonět a navíc vynikat skvělou účinností. Uvěřil jsem Adelině nadšení a víře v sílu přírodních látek a společně jsme začali tvořit značku CANNOR v podobě, v jaké ji znáte dnes.“

 

 

Adel Voráčková, spoluzakladatelka CANNOR,

ale také produktová a výrobní manažerka, která má na starost péči o zákazníky

„Už od střední školy jsem se aktivně zajímala o přírodní kosmetiku. Během studia farmacie se můj zájem prohluboval a při odborných praxích a následné práci v lékárně mi vždy šlo především o maximální spokojenost zákazníků. Sama se nekvalitním výrobkům a surovinám aktivně vyhýbám, i z toho důvodu mi na trhu chyběla kosmetika s čistě přírodním složením a skvělou účinností… Během působení na estetické dermatologii jsem měla příležitost pravidelně se vzdělávat v oboru a navštěvovat nejrůznější kongresy, školení a semináře.

Nakonec jsem se přidala k Vláďovi, vytvořila receptury, následně i první produkty a společně jsme firmě CANNOR dali současnou podobu. A protože se řadím mezi nadšence „slow beauty“ a pomalého životního stylu, můžete od nás čekat jedině precizní ruční výrobu. Stále se odborně vzdělávám, maximálně však hýčkám také moji kreativitu, k čemuž mi dopomáhá především sport, kvalitní jídlo, příroda, čtení, cestování a inspirativní společnost.

Jelikož jsem puntičkářka prvního stupně a troufám si říct, že mám obrovské srdce, nevypustila bych na trh nic, čím bych si nebyla 100% jistá. Navíc vám v případě zájmu prostřednictvím e-mailu adel@cannor.cz mileráda poradím s výběrem produktů a jejich správnou aplikací.“

 

 

 

cannor

 

 

Trvalo to dlouho, ale vytvořili jsme jedinečné produkty plné zázračné přírodní síly, které přinášejí radost a krásu tisícům neobyčejných žen.

cannor.cz , přírodní konopná kosmetika, léčivá kosmetika s CBD,pleťový olej.,
cannor.cz , přírodní konopná kosmetika, léčivá kosmetika s CBD,pleťový olej.,
Cannor.cz- přírodní konopná kosmetika, olej na vlasy a vousy, konopný olej s CBD

Díky svědomité práci, obrovskému úsilí a vysoké kvalitě našich výrobků se Cannor stává velice populárním na českém trhu i mimo něj. O tom svědčí i to, že naše produkty naleznete v nejlepších českých obchodech s BIO kosmetikou a designovým zbožím. Cannor si také našel své místo v koupelnách mnohých beauty redaktorek a odbornic na BIO kosmetiku.

 

 

CANNOR doporučuje i blogerka a uznávaná odbornice na BIO kosmetiku Lucie Van Koten.

 https://www.zivotpodlelucie.com/2019/03/konopna-kosmetika-je-obrovsky-hit.html

Co říkají naši zákazníci?

S Cannorem jsem velice spokojená, na cesty nemusíte tahat spoustu kosmetických prostředků, stačí jen olej jak na pleť (je po něm krásně hebká a nezůstává mastná), tak na odličování, odlíčí krásně i voděodolnou řasenku. Balzám se mi osvědčil na dovolené u moře, jako péče při slunečním ekzému, naprosto úžasný. Cannor můžu jen doporučit, naprosto skvělá čistě přírodní kosmetika dělaná ze srdce a s láskou.

Na tuhle kosmetiku už nedám dopustit. Díky peelingu mám nejdravější pleť, co jsem kdy měla. Navíc už ani nepotřebuju používat jakýkoliv jiný krém navíc, protože pleť krásně hydratuje a čistí. Po konopné masti s CBD, kterou používám na hojení tetovaní, je kůže zdravá během pár dní. Malý plzeňský zázrak. Za mě jednoznačně 10/10!

Z Cannoru jsem nadšená! Za tu chvilku co používám olej na pleť, jsou už teď vidět výsledky a zmírňuje se akné a pleť je, myslím, moc spokojená. A i další produkty jsou skvělé!

Váš košík