AKNÓZNÍ A MASTNÁ PLEŤ


Regulujte nadměrnou tvorbu kožního mazu správným čištěním a hydratací pokožky!

 

Krok 1: Čištění

ProduktyHydrofilního oleje s CBD,  Čisticí balzám Cannor Blue Tansy

Pravidlo čištění je nekompromisní a nerozlišuje, zda je ráno či večer. V obou případech je potřeba zbavit pokožku veškerých nečistot – kožního mazu, potu, prachu, kosmetiky. K odlíčení použijte dvě pumpičky Hydrofilního oleje s CBD Cannor a jemně krouživými pohyby vmasírujte do vlhké pokožky obličeje. Po odlíčení použijte čisticí balzám Cannor Blue Tansy na čištění obličeje, krku a dekoltu. Vmasírujte do vlhké pokožky množství o velikosti borůvky, poté si na obličej a krk přiložte teplý, vlhký hadřík na obličej. Nečistoty stáhněte vatovými tamponky a pleť dočistěte svou oblíbenou květovou vodou.

Aknózní a mastná pleť

Krok 2: Peeling

Produkty: Face and Body Scrub 

Peeling je důležitou součástí čištění, pomáhá zbavovat se odumřelých buněk a zároveň čistí černé tečky. Na vlhkou pleť naneste jednu lžičku Cannor Face and Body Scrub na obličej, krk a dekolt. Vmasírujte do vlhké pokožky polštářky konečků prstů a smyjte. Pleť je vláčná a připravená na další ošetření. Používejte 1x týdně.

Aknózní a mastná pleť

Krok 3: Pleťová maska

Produkty: Pleťová maska Baobab & Aktivní uhlí

Zbavte se černých teček a ucpaných pórů. Černá pleťová maska Baobab & Aktivní uhlí uleví svým protizánětlivým působením, je určena pro potřeby mastné, aknózní a pórovité pleti. Nanášejte 1 – 2x týdně na čistou pleť, lehce vmasírujte a nechte zhruba 20 minut působit. Poté opláchněte vlažnou vodou.

AKNÓZNÍ A MASTNÁ PLEŤ

Krok 4: Olej

Produkty: Zázračný regenerační elixír – Pleťový olej s CBD

Po každém čištění nebo ošetření pokožku vyživte a hydratujte pomocí Zázračného regeneračního elixíru. Pomocí kapátka naneste 3 až 5 kapek na dlaň a třením dlaní o sebe zahřejte elixír. Poté jej vmasírujte do vlhké pokožky tahy nahoru. Zkuste tomuto procesu věnovat několik minut a uvolnit tak veškeré napětí v obličeji.

AKNÓZNÍ A MASTNÁ PLEŤ
#Aknózní a mastná pleť
0
Košík